Новини

Що нового?

network

15 НОЯБРЯ, 2018

В Киеве прошел Workshop с основоположником чиповой многокомпонентной диагностики аллергии и директор венской компании по производству медицинского оборудования Macro Array Diagnostics GmbH Кристиан Харванег (Christian Harwanegg).С огромным интересом встречу посетили врачи аллергологи и врачи других специальностей со всей Украины.
В своём докладе Сhristin Harwanegg рассказал об актуальности компонентной чиповой диагностики в Европе. Много внимания Сhristin Harwanegg уделил специфичности и точности теста ALEX.
Сhristin Harwanegg акцентировал свое внимание насколько анализ на аллергены ALEX экономично выгодный для пациента в Украине и во всем мире.
Также, совсем скоро выйдет абсолютно новое бесплатное приложение как для пациента, так и для врача, которое позволит пациентам иметь рекомендации по образу жизни и питанию всегда под рукой. С помощью специального приложения, пациенты смогут сканировать QR-коды товаров в магазине или супермаркете и получать информацию о том, содержат и они опасные для них аллергены, а также отследить цветение в странах Европы и спланировать отпуск исключая период наиболее активного цветения.
Компания MacroArray Diagnostics постоянно усовершенствуют производство и программное обеспечение теста ALEX. Свсем скоро тест будет содержать не 282 аллергена, более 300. Панель аллергенов дополнят молекулы пшеницы, такие как омега 5 глиадин Tri a 19, Tri a 14, молекулы шерсти кошки и собаки, молекулы плесневых грибов, а также молекулы пищевых аллергенов.
На мастер-классе также был представлен доклад Сергея Юрьева, представителя ALEX в Украине, об анализе проведённых в Украине 500 первых анализов ALEX и интересные клинические случаи с применением аллергодиагностики теста ALEX.

Галерея18-19 ОКТЯБРЯ, 2018

Состоялся І Национальный конгресс пульмонологов Украины

Подробней10 ОКТЯБРЬ, 2018

ПРОШЁЛ 1-Й СЕМИНАР, ПОСВЯЩЕННЫЙ ВОПРОСАМ КОМПОНЕНТНОЙ ДИАГНОСТИКИ АЛЛЕРГИИ И ЕЕ ПРИМЕНЕНИЕ В ПРАКТИКЕ ВРАЧЕЙ РАЗЛИЧНЫХ СПЕЦИАЛЬНОСТЕЙ

ПодробнейСЕРПЕНЬ 23-25, 2018

Курс «Прикладні аспекти молекулярної алергології» за підтримки MACROARRAY DIAGNOSTICS
23-25 серпня в м. Одеса пройшов навчальний курс «Прикладні аспекти молекулярної алергології» за підтримки MACROARRAY DIAGNOSTICS.
Курс відвідали 40 лікарів алергологів.
Під час навчання було прочитано 13 лекцій, представлені цікаві клінічні випадки, а також можливості діагностики алергії за допомогою багатокомпонентного тест-аналізатора ALEX, правильна інтерпретація і використання його в щоденній практиці лікаря-алерголога.
План лекцій у вигляді PDF скачати
Зовсім скоро будуть проведені курси тематичного удосконалення для лікарів алергологів і навчальні курси з молекулярної алергології для лікарів усіх спеціальностей в м.Київ та інших містах України. Слідкуйте за нашими новинами!ТРАВЕНЬ 25-30, 2018

Постерні доповіді про мультикомпонентну чипову алергодіагностику ALEX на конгресі EAACI (Європейської Асоціації алергологів та клінічних імунологів) в Мюнхені

ДетальнішеБЕРЕЗЕНЬ 21, 2018

Презентація в Україні в Києві нового методу досліджень в молекулярній алергології за допомогою тест-аналізатора ALEX

Фармацевтична компанія «Дансон Фарма», у партнерстві з Клінікою сімейної та функціональної медицини «FxMed» в особі виконавчого директора Української Асоціації функціональної медицини Юр'єва Сергія Дмитровича, вперше в Україні презентувала фахівцям в області алергології новий молекулярний мультикомпонентний тест на алергію ALEX.

Презентацію відвідало більше 160 лікарів алергологів і імунологів з усієї України, представники лабораторій і партнерських компаній. Мультикомпонентний аналіз на алергени тепер доступний для всіх жителів України. Тим, хто страждає від алергічної патологій немає необхідності довго чекати дорогі тести із закордонних лабораторій. Детальніше

Фото: Юр'єв Сергій ДмитровичЛИСТОПАД 23, 2017

MADX ВИГРАЛА МІЖНАРОДНУ НАГОРОДУ
«КРАЩА БІОТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ»

Журі міжнародного конкурсу Best of Biotech (BoB) присвоїло MADx премію як одній з найбільш перспективних молодих компаній 2017 року. У конкурсі брали участь 30 компаній. Престижна нагорода BoB фінансується такими промисловими гігантами як Roche і Shire, і підтримується федеральним урядом Австрії. (www.bestofbiotech.at)

Фото: Команда MADx на нагородженні BoB.ЛИСТОПАД 10, 2017

ISMA 2017

Дякую всім, хто відвідав наш стенд і презентацію на виставці ISMA в Люксембурзі цього року.
Презентацію про можливості блокування антитіл за допомогою CCD від ALEX можна завантажити тут.
До зустрічі на EAACI 2018 у Мюнхені!

Фото: Martina Aumayr, PhD (MADx R&D) на виставці ISMA під час стендової доповідіЖОВТЕНЬ 25, 2017

СЛУЖБИ ОБРОБКИ МАСИВІВ ВЖЕ ДОСТУПНІ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ!

Ми раді повідомити, що тепер MADx пропонує клієнтську службу обробки масивів. Для підтримки ваших досліджень ми пропонуємо виготовляти масиви обраних алергенів ALEX в поєднанні з вашими власними алергенами.
Якщо вас цікавить призначена для користувача служба обробки масивів зв'яжіться з нами.ЖОВТЕНЬ 2, 2017

ALEX ТЕПЕР В НАЯВНОСТІ!

Ми раді повідомити, що комплект тестів Allergy Explorer (ALEX®) тепер має маркування CE і доступний як продукт IVD.

ALEX - це перший тест на алергію (in vitro), який пропонує:

  • Одночасне вимірювання загального і специфічного IgE
  • Повну панель алергенів інтегровану з CCD інгібітором
  • Зручне програмне забезпечення для створення панелей алергенів на вимогу