ALEX®


Найкращий МЕТОД ДІАГНОСТИКИ АЛЕРГІЇ

Scroll down Icon

Шановні колеги, запрошуємо на курс ТУ!

З 30.09 по 11.10 на кафедрі педіатрії післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця буде проведено курс ТУ «Невідкладні стани в клінічній практиці лікаря- педіатра, лікаря-алерголога, лікаря загальної практики – сімейної медицини та лікаря за спеціальністю «медицина надзвичайних ситуацій». В рамках курсу з 7.10 по 11.10 буде прочитано курс лекцій по молекулярній алергодіагностиці з цікавими клінічними випадками.
 Є вільні бюджетні місця для лікарів державних установ. Заявки на проходження циклу можна надсилати на електронну адресу aoasonov@ukr.net, вказавши П.І.П. спеціальність, ЛПЗ, посаду, контактний телефон та обрану дату проходження ТУ.

ДІАГНОСТИКА
АЛЕРГІЇ

Перший багатокомпонентний тест-аналізатор алергенів (in vitro), що дозволяє визначати рівні загального IgE (tIgE) та специфічних IgE (sIgE) до більшості найважливіших екстрактів алергенів і молекулярних компонентів одночасно.

ALEX Tutorial Video

Анализ на аллергены ALEX можно проводить во время цветения и в острый период заболевания! На результат анализа не влияет прием антигистаминных препаратов, гормональных препаратов, антилейкотриеновых препаратов, топических стероидов и других лекарственных средств!

ALEX - багатокомпонентний тест, який дозволяє одночасно визначити рівень антитіл до алергенних молекул і екстрактів алергенів в крові, і отримати практично повну картину сенсибілізації кожного пацієнта. Тест ALEX розроблений на основі унікальних нанотехнологій. ALEX оснащений гнучким програмним забезпеченням, що дозволяє аналізувати індивідуальні панелі алергенів відповідно клінічним потребам - технологія мультиплекс (на вимогу).

В мультикомпонентний тест ALEX інтегрований потужний інгібітор перехресно-реактивних карбогідратних детермінант (ССDs), які взаємодіють з сироваткою крові під час інкубації, що дозволяє отримати максимально точні кількісні результати рівня специфічних IgE в крові пацієнта. Ця особливість тесту ALEX дає можливість правильно і точно інтерпретувати результати аналізу у пацієнтів з сенсибілізацією до CCDs - перехресно-реактивної карбогідратної детермінанти і підвищує специфічність методу.
Одночасне визначення рівнів загального IgE (tIgE) і специфічних IgE (sIgE).

 • Повна панель алергенів, індивідуально оптимізована
 • Кількісний аналіз окремих алергенів
 • Висока чутливість і специфічність методу
 • Мультикомпонентний аналіз з підбором панелі в залежності від потреб пацієнта
 • Інтегрований CCD інгібітор
 • Немає необхідності проводити додаткові аналізи на алергени
 • Результати тесту дозволяють визначитися з напрямком АІТ, розробити рекомендації по дієті і елімінаційні заходи

ТЕХНОЛОГІЯ ALEX

ALEX logo
0
МОЛЕКУЛИ АЛЕРГЕНІВ
І ЕКСТРАКТИ АЛЕРГЕНІВ
0 %
ПОВНІСТЮ ЗАДОВОЛЬНЯЄ УСІ СТАНДАРТНІ ДІАГНОСТИЧНІ ПОТРЕБИ

ТЕХНОЛОГІЯ ALEX

ALEX - це нове покоління сучасних тестів в діагностиці (in vitro) алергічних реакцій 1 типу. Завдяки панелі з 282 екстрактів алергенів і алергенних молекул, включаючи рівень загального IgE, охоплює більш ніж 99% всіх стандартних діагностичних тестів.

Запатентована технологія розроблена для одночасного тестування сотень алергенів і гарантує точність кожного показника.

У мультикомпонентний тест ALEX інтегрований потужний інгібітор перехресно-реактивної карбогідратної детермінанти (ССD), який взаємодіє з сироваткою крові під час інкубації і дозволяє отримати максимально точні результати рівня специфічних IgE в крові пацієнта. Ця особливість тесту ALEX полегшує роботу лікаря і дає можливість правильно і точно інтерпретувати результати аналізу у пацієнтів з сенсибілізацією до CCD- перехресно-реактивної карбогідратної детермінанти і підвищує специфічність методу.

Кількісний аналіз базується на отриманні колориметричного зображення, при цьому використовуються CMOS-датчики і контрольно-вимірювальні прилади.

ALEX Tutorial Video

ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОДУКТУ

ALEX - це сучасний мультикомпонентний ELISA тест, в основу, якого покладені перевірені методи хімічного імуноаналізу і кількісного визначення. Аналітичні параметри продуктивності зіставляються з доступними в наш час комерційними системами аналізу. Висока кореляція з еталонними методами компонентної діагностики алергії.
Метод визначення Колориметричний ферментний аналіз
Час аналізу 3.5 години
Проведення тестів До 50 на кожного оператора, ручна обробка
Діапазон вимірювання специфічних IgE (sIgE) 0.3-50 kUA/L, кількісний
Діапазон вимірювання загального IgE (tIgE) 1-2500 kU/L, напівкількісний
Точність/CV% (коефіцієнт варіації) всього < < 15 %
Точність/CV% (коефіцієнт варіації) внутрішній аналіз < 10 %
Вимоги до зразків 100 мкл сироватки крові або плазми (крім EDTA)
Похибка Незначна похибка при підвищених рівнях загального IgE, гемоглобіну, білірубіну або тригліцеридів, докладніше див. Інструкцію по застосуванню
Метод калібрування Комплексний, проба і пропорційний показник алергену, закодований у вбудованому 2D штрих-коді.
ALEX Tutorial Video

ВИМОГА ДО ОБЛАДНАННЯ

Все необхідне лабораторне обладнання для обробки даних і аналізів ALEX надані Macro Array Diagnostic.

 

АНАЛІЗИ ALEX

ЗОБРАЖЕННЯ

Пристрій для обробки зображення від MADx простий у використанні і доступний, вимагає всього 15x18x18 см простору в вашій діагностичній лабораторії. Підключення та живлення здійснюється через USB-порт персонального комп'ютера. Проведення і аналіз одного тесту займає всього кілька секунд.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕННЯ

 • Автоматичне налаштування, легкість у використанні
 • Доступна для кожної лабораторії
 • Компактна конструкція
 • Безкоштовний технічний супровід

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ АLEX

Pictogram Network

ОДНОЧАСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ СПЕЦИФІЧНОГО IgE ДО ЕКСТРАКТІВ АЛЕРГЕНІВ ТА ЇХ МОЛЕКУЛ

Звичайні монокомпонентні тестові системи не дають комплексної інформації про профіль сенсибілізації пацієнта. Часто, для встановлення правильного діагнозу необхідно кілька етапів діагностики, при цьому рівень загального IgE визначається, як окремий показник.

Тест ALEX надає загальну картину сенсибілізації пацієнта, включаючи аналіз на загальний IgE, що значно полегшує діагностику алергії.

Для компонентної діагностики доступні 160 екстрактів алергенів і 122 алергенні молекули. Вони включають в себе білкові молекули з групи білків переносників ліпідів LTP і PR-10 з обмеженою перехресною реактивністю, а також абсолютно новими маркерами алергії, як рослинного так і тваринного походження (наприклад, Acarus siro, Malassezia sympodialis, Anisakis simplex).

 
 • Великий вибір діагностичних панелей для лікарів
 • Немає необхідності проводити додаткові аналізи на алергени
Pictogram Puzzle

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ КОМПОНЕНТНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Спеціально розроблене для ALEX програмне забезпечення Raptor пропонує широкі можливості у виборі панелі алергенів. Для діагностики доступно близько 20 стандартних алергологічних панелей, розроблених з урахуванням клінічних проявів алергії (наприклад, інгаляційні, харчові, інсектні та інші).

Результати лабораторних досліджень відображаються і описуються тільки для вибраних алергенів. Крім того, можна створити індивідуальну панель відповідно до анамнестичних даних пацієнта. Це дозволяє максимально точно підібрати алергени з урахуванням регіональних особливостей та клінічних проявів у пацієнта, а також уникнути потреби в додаткових аналізах на алергени.

Pictogram Allergens

ДІАГНОСТИКА МАРКЕРА ПЕРЕХРЕСНОЇ РЕАКТИВНОСТІ (CROSS-REACTIVE-DETERMINANTS – CCDS)

Приблизно 25% пацієнтів мають sIgE до ССD-детермінанти, що призводить до значного числа хибнопозитивних результатів рівня специфічних IgE при тестуванні на екстракти алергенів. Відомо, що сенсибілізація до ССD-детермінанти не має ніяких клінічних проявів (Malandain H et al., 2007; Eur Ann Allergy Clin Immunol).

 • Зменшує ймовірність хибнопозитивних результатів
 • Дає змогу одержати точний профіль сенсибілізації пацієнта
 • Дозволяє без труднощів інтерпретувати результати аналізу та економити час пацієнта та лікаря
 • Висока специфічність тесту

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ ALEX?

Grass and weeds
Алергоцентр, Клініки Сімейної та функціональної медицини

Алергоцентр, Клініки Сімейної та функціональної медицини "FxMed"
+38 (044) 334 51 03
+38 (097) 090 13 03
+38 (095) 090 13 03
+38 (093) 090 13 03
http://fxmed.com.ua/uslugi/allergologicheskij-centr/
info@fxmed.com.ua
Адреса: Україна, м.Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ALEX cертифицирован в Украине
ALEX cертифицирован в ЕСМолекулярний аналіз на алергени Тест ALEX доступний в багатьох клініках та лабораторіях